Beweegroutes Amersfoort Beweegroutes in Amersfoort om lopen en wandelen te stimuleren. Hoe? Lees het in dit praktijkverhaal.
Webinar: Indicatoren voor een gezonde Leefomgeving Het RIVM en TNO hebben op 10 oktober samen een webinar gegeven over de indicatoren voor een Gezonde Leefomgeving.
Atlas conferentie 2024: De Wereld van Generatie Alpha Op donderdag 12 september van 09:15 - 17:00 vind de Atlasconferentie plaats in Arnhem. Meld je nu aan!
Grote woonopgaven combineren met gezond stedelijk leven Hanneke Kruize, lector Gezonde Stedelijke Ontwikkeling aan Hogeschool Utrecht en RIVM, zoekt naar manieren om stedelijke verdichting te combineren met gezond stedelijk leven. Hierover hield zij op 16 december een openbare les.
VTV 2018: Gezondheidswinst door gezonde leefomgeving Er is nog aanzienlijke gezondheidswinst te behalen als mensen gezonder gaan leven en hun werk- en leefomgeving zo gezond mogelijk is.