Beweegroutes Amersfoort Beweegroutes in Amersfoort om lopen en wandelen te stimuleren. Hoe? Lees het in dit praktijkverhaal.
Webinar: Indicatoren voor een gezonde Leefomgeving Het RIVM en TNO hebben op 10 oktober samen een webinar gegeven over de indicatoren voor een Gezonde Leefomgeving.
Atlas conferentie 2024: De Wereld van Generatie Alpha Op donderdag 12 september van 09:15 - 17:00 vind de Atlasconferentie plaats in Arnhem. Meld je nu aan!
Programma Gezonde Leefomgeving gaat in mei 2023 van start Goed nieuws, de financiering voor het programma Gezonde Leefomgeving is rond! Het programma gaat lopen van mei 2023 t/m december 2025.
Symposium De gezonde wijkbewoner 7 maart 2019 Gezondheid is niet langer het exclusieve domein van de zorg of medische wereld.