Beweegroutes Amersfoort Beweegroutes in Amersfoort om lopen en wandelen te stimuleren. Hoe? Lees het in dit praktijkverhaal.
Webinar: Indicatoren voor een gezonde Leefomgeving Het RIVM en TNO hebben op 10 oktober samen een webinar gegeven over de indicatoren voor een Gezonde Leefomgeving.
Atlas conferentie 2024: De Wereld van Generatie Alpha Op donderdag 12 september van 09:15 - 17:00 vind de Atlasconferentie plaats in Arnhem. Meld je nu aan!
Toolbox Loopbeleid gelanceerd Een digitaal hulpmiddel voor beleidsadviseurs van gemeenten en provincies en iedereen die de voetganger een stap verder wil brengen.
Van saai plein naar levendige plek Het Lübeckplein in Zwolle is in korte tijd veranderd van een anonieme plek naar een plein waarop bewoners skaten, sporten, tuinieren en elkaar ontmoeten.
Inspiratietool: gezonde leefomgeving senioren Gezond leven van senioren stimuleren door de inrichting van de openbare ruimte?