'Naar een gezonde leefomgeving via meerdere beleidsdomeinen' Netwerk Maak Ruimte voor Gezondheid organiseerde op 22 mei een volgende bijeenkomst. Lees meer over deze ochtend.
‘Dorp in Beweging’ Nieuw praktijkverhaal over het project ‘Dorp in Beweging’ in Zuidoost Drenthe, met als doel om bewoners lichamelijk en mentaal in beweging te krijgen.
De voedselomgeving: Mogelijkheden voor interventies en beleid Welke mogelijkheden voor interventies en beleidsmaatregelen bestaan er om de voedselomgeving te verbeteren?
Lees terug: netwerkbijeenkomst 'Ruimte voor gezond én circulair in de leefomgeving' Op 12 april organiseerde Netwerk Maak Ruimte voor Gezondheid een bijeenkomst over een circulaire economie en gezondheid.
Gezondheidsbaten van fietsen en wandelen Heb je feiten en handvaten nodig om de voordelen van meer fietsen of wandelen te laten zien? Of wil je nieuwe of bestaande projecten evalueren voor gezonde mobiliteit?
WHO & Nederlands Actieplan Milieu Gezondheid WHO Health Information Gateway & Nederlands Actieplan Milieu-Gezondheid