'Naar een gezonde leefomgeving via meerdere beleidsdomeinen' Netwerk Maak Ruimte voor Gezondheid organiseerde op 22 mei een volgende bijeenkomst. Lees meer over deze ochtend.
‘Dorp in Beweging’ Nieuw praktijkverhaal over het project ‘Dorp in Beweging’ in Zuidoost Drenthe, met als doel om bewoners lichamelijk en mentaal in beweging te krijgen.
Kunnen vuistregels voor de gezonde leefomgeving jou verder helpen? Het Rijksprogramma Gezonde Leefomgeving is op zoek naar beleidsambtenaren en adviseurs die in gesprek willen over hoe vuistregels jou kunnen helpen.
Ruimte voor Lopen Meer dan 30 overheden, kennisinstellingen en maatschappelijke organisaties willen meer plek en aandacht voor lopen. Deze organisaties gaan zich verenigen in het platform Ruimte voor Lopen.