Beweegroutes Amersfoort Beweegroutes in Amersfoort om lopen en wandelen te stimuleren. Hoe? Lees het in dit praktijkverhaal.
Webinar: Indicatoren voor een gezonde Leefomgeving Het RIVM en TNO hebben op 10 oktober samen een webinar gegeven over de indicatoren voor een Gezonde Leefomgeving.
Atlas conferentie 2024: De Wereld van Generatie Alpha Op donderdag 12 september van 09:15 - 17:00 vind de Atlasconferentie plaats in Arnhem. Meld je nu aan!
Subsidieoproep 'Impuls Gezonde Leefomgeving' staat open! Werkt u bij een gemeente of GGD? En wilt u werken aan een gezondere leefomgeving voor een betere gezondheid van inwoners? Dat kan met de ‘Impuls gezonde leefomgeving’.
Energietransitie en gezondheid Op 16 juni 2021 organiseerde het netwerk Maak Ruimte voor Gezondheid een digitale bijeenkomst over de gevolgen van de energietransitie voor de gezondheid.
Gezonde leefomgeving: inzicht in kennisbehoefte en ondersteuning Welke integrale kennis en ondersteuning zijn nodig voor een gezondheidsbevorderende en -beschermende leefomgeving op lokaal en regionaal niveau?